Jdi na obsah Jdi na menu
 


II. ročník HUBL CUPU

 

Jelikož nám JIŽ TURNAJ SKONČIL, TAK JSME SEM NAPSALI TAKOVÝ KRÁTKÝ REPORT. NENÍ JEŠTĚ ÚPLNĚ HOTOVY, ALE STÁLE SE NA NĚM PRACUJE.

 

 Už máme také odkaz na ostatní fotky z turnaje:
 

http://semavanek.rajce.idnes.cz/HUBL_CUP/

 

 

 

HublCup vyhrál tým AUTORACEK

 

II. ročník HUBL Cupu, který se konal dne 12.7.2008 na fotbalovém hřišti v České Bělé, zvítězil tým AUTORACKU. Turnaje se zúčastnilo 22 týmů, včetně pořádajícího týmu.

Poté co proběhlo rozlosování do základních skupin, tak byl v 8:00 zahájen II. ročník našeho turnaje. Turnaj neměl jasného favorita, ale postupem času se ukazovalo, které týmy budou hrát o nejvyšší příčky. Do vyřazovacích bojů se probojovalo 16 týmů a kolem druhé hodiny odpolední se začalo bojovat o putovní pohár. Některé zápasy byly velice dramatické a dočkali jsme se i penaltového rozstřelu, díky kterému postoupil tým AUTORACKU přes CVRČKY do finále. Ve druhém semifinále se utkali Majklovy posvátný hadice vs. Broďáci. Hodně diváků se shodlo, že tento zápas byl „předčasné finále“. Nakonec byl šťastnější tým Broďáci, kteří vyhráli  2:1.

Finále bylo hodně napínavé, šance byli na obou stranách, ale velkou zásluhu na vítězství AUTORACKU měl Luboš Petr, který předvedl několik brilantních zákroků a byl také po zásluze odměn titulem nejlepší hráč turnaje. Nejlepším střelcem se stal až po rozstřelu na prázdnou branku přes celé hřiště hráč MASOKOMBINÁTU Benda, který porazil Bubeníka z týmu RAFANŮ. Po základních skupinách měli oba střelci na kontě shodných sedm branek. Nejlepším brankářem se stal po základních skupinách gólman z týmu RAFANŮ.

Také během celého turnaje nedošlo k vážnějšímu zranění, až na jednoho hráče, Luboše Sobotku z týmu HUBL, kterého musela odvést rychlá záchranná služba do Havlíčkobrodské nemocnice na rentgen, kde se stanovila diagnóza pochroumané vazy v oblasti kotníku. Po ošetření se náš smolař dostavil na hřiště a sledoval zbývající boje o vítěze. Tým Majklovy posvátný hadice věnoval tomuto hráči svůj pohár za 3. místo.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem zúčastněným týmům, rozhodčím a hlavně sponzorům: ANKA, AUTOBURDA, AUTORACEK, ČD Cargo, ELKO ELEKTRO s. r. o. , HOSTINEC U BÍLÉHO LVA, STAVEBNINY HLADÍK, MAN, MATEZA s. r. o. , MĚŠŤANSKÝ PIVOVAR HAVLÍČKŮV BROD a.s., NATURAMYL a.s. , PILA NEUWIRT, PILA RYCHLÝ, PLECHTECHNIK s. r. o. , SKLO BOHEMIA a.s. , 

 ŠIPKA s. r. o., TIPSPORT BAR U HYNKA a VELKOOBCHOD PALÁN

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář